a

instagram

twitter

Telegram

کپی رایت 2015 رنگین کمان حق.
تمامی حقوق محفوظ است.

ثـبـت نــام

9 صبح تا 8 شب

ســاعـت کــاری : شنبه تا پنجشنبه

71098000

تـمـاس بـرای مـشـاوره رایـگــان

اینستاگرام

توئیتر

جستجو
منو
 

بخش آزمون  آنلاین

موسسه حقوقی رنگین کمان حق > بخش آزمون  آنلاین

بخش آزمون  آنلاین

شما در این بخش می توانید به راحتی و کاملا مبتنی بر وب و بدون نیاز به هرگونه ابزار جانبی، آزمون آنلاین تولید نمایید. بخش آزمون ساز رادکام این امکان را می دهد تا در حوزه های مختلف، بتوان پرسش نامه آنلاین تولید کرد. بر اساس نوع پرسش ها می توان گروه های مختلف برای آنها تعریف کرد. امکان تولید یک بانک سوال طبقه بندی شده از دیگر امکانات این بخش می باشد. لذا نتایج حاصل از استفاده از این آزمون آنلاین و تعریف سوالات در حوزه های کاربردی می تواند سازمان را در امر برنامه ریزی برای موارد مطرح شده یاری رساند.
در هر سازمان برای ارتقاء سطح علمی و رتبه مدیران بخش های مختلف آزمون های مختلفی برگزار می شود، این آزمون ها زمان زیادی از واحد مربوط به آزمون در سازمان می گیرد و هر بار باید برای هر گروه و بخش، آزمون با سوالات مختلف طراحی می شد، همچنین مصرف کاغذ بالا و کارهای مربوط به آزمون های کاغذی پیچیدگی خاص خود را خواهد داشت. در مقابل با استفاده از بخش آزمون آنلاین ,می توان یک بانک سوال با گروه بندی های مختلف ایجاد نماید، به راحتی آزمون های مختلف با سوالات مختلف را تولید کرده و روی پورتال شرکت در زمان های معین شده قرار گیرد، درحال حاضر آزمون ها بدون ابطال وقت و هزینه کاغذ و به سرعت و سهولت قابل انجام است و نیازی به تامین نیروی انسانی برای مراقبت از آزمون ها هم دیگر وجود ندارد.
اهداف استفاده از آزمون های آنلاین ایجاد ارتباط بیشتر با افراد سازمان خودارزیابی سریعتر پرسنل همگام سازی پرسنل مجموعه با سیستم های آموزشی جهانی سهولت دسترسی افراد سازمان به آزمون صرفه جویی در وقت و زمان اموزش کلاسی جهت ارزشیابی های مستمر از دانش آموزان افزایش سرعت عمل و دقت ایجاد پل ارتباطی بهتر بین بخش های مختلف سازمان می باشد.