a

instagram

twitter

Telegram

کپی رایت 2015 رنگین کمان حق.
تمامی حقوق محفوظ است.

ثـبـت نــام

9 صبح تا 8 شب

ســاعـت کــاری : شنبه تا پنجشنبه

71098000

تـمـاس بـرای مـشـاوره رایـگــان

اینستاگرام

توئیتر

جستجو
منو
 

قوانین و مقررات موسسه حقوقی رنگین کمان حق

موسسه حقوقی رنگین کمان حق > قوانین و مقررات موسسه حقوقی رنگین کمان حق

قوانین و مقررات موسسه خقوقی رنگین کمان حق

با سلام خدمت همه اعضاء و بازدید کنندگان محترم

موسسه حقوقی رنگین کمان حق مفتخر است در تالار گفتگوی اختصاصی خود پاسخگوی سوالات و مشکلات احتمالی شما همراهان عزیز می باشد .

همانطور که مستحضر هستید لازمه زندگی اجتماعی ، توافق بر سر قوانینی هست که بطور یکسان حقوق افراد را محترم شمارد ، از این رو برای اینکه بتوانیم فعالیتی درست و سازنده داشته باشیم ناگزیریم که یکسری بایدها و نبایدها را رعایت نماییم تا همه از حقوق یکسانی برخوردار باشیم و همه به طرز یکسانی در رسیدن به هدف حرکت کنم . ما هم خودمان را ملزم می دانیم تا با رعایت این قوانین در پیشبرد اهداف مورد نظر گام برداریم .

قوانین این بخش  به صورت دوره ای کامل تر می شود ؛ پس بد نیست هر از گاهی به این بخش مراجعه نموده تا در صورت عمل نکردن قوانین و یا عمل کردن خلاف قوانین موجود مدیریت تالار را از اتفاقات مطلع سازید .

۱ – حفظ مقررات جمهوری اسلامی ایران

سایت و تالار گفتمان موسسه حقوقی رنگین کمان حق ، تابع کشور ایران بوده و کاملا همسو با نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می گردد . لطفا در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمن ها ، به مسائل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قراردادن مطالب و تصاویر مخالف با قوانین حاکم بر رسانه های مکتوب جمهوری اسلامی جداً خودداری فرمایید . همچنین مطلب ، عکس ، فیلم یا هر گونه موردی که موجب خدشه به مسائل دینی ، مذهبی ، سیاسی و امنیتی کشور بشود  مطلقا ممنوع است . ضمنا از نوشتن هر گونه مطلب یا درج عکس یا فیلم مربوط به مسائل تفرقه انگیز سیاسی خودداری کنید که در این صورت دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

۲ – اعتقاد و التزام به قانون اساسی :

اعتقاد به التزام به قانون اساسی و دفاع از آن به عنوان میثاق ملی و تلاش در جهت حاکمیت و اجرای قانون اساسی از اصول مهم این موسسه می باشد .

۳ – انتخاب نام کاربری مناسب :

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد .

۴ – ارتباطات:

این تالار گفتگو صرفا جهت پاسخگویی به سوالات حقوقی و برقراری ارتباطات علمی بین کاربران می باشد لذا برقراری ارتباطات خارج از اهداف گروه ممنوع می باشد و این موسسه هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

۵ – همه نیاز داریم که یاد بگیریم :

همه ما هر چقدر هم که با تجربه و عالم باشیم باز هم مطالبی وجود دارد که نمی دانیم ما در این وب سایت می خواهیم دانش و تجربیات خود را با هم مبادله کنیم و بر اساس خرد جمعی راهکارهای مناسبی برای حل مسائل و مشکلات حقوقی پیدا کنیم . لذا از اعضاء و کاربران گرامی تقاضا می شود در سوالات و طرح مسائل استدلال نموده و راهکار مناسب را عنوان نمایید.

۶ – تبلیغات ممنوع :

کاربران چه مستقیم چه غیر مستقیم از تبلیغات تجاری ، سیاسی و … خود و دیگران خودداری نمایند .

۷ – ارسال مطالب نامناسب ممنوع :

لطفا از ارسال مطالب تمسخر آمیز ، توهین آمیز ، دشنام گونه و رکیک و مبتذل و یا هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران سایت جدا خودداری کنید .

۸ – قانون کپی

در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتما منبع آن و لینک آن را ذکر نمایید . در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ،  حتما نام وی را ذکر نمایید. در صورتی که می خواهید از مباحث و آموزش هایی که در این انجمن ها ذکر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت یا نام نویسنده مطلب و همچنین لینک آن الزامی است .

۹ – تایپ غیر فارسی ممنوع :

مطالب ارسالی باید به زبان فارسی بوده و با حروف فارسی تایپ شود لذا هر گونه ارسالی که به صورت فینگلیشی تایپ شده باشد سریعا حذف خواهد شد .

۱۰ – معرفی آی دی یا هو ، تبلیغ شماره تلفن ، ایمیل و … از طریق نام کاربری یا پست ها در انجمن ها ممنوع :

هیچ کاربری حق ندارید با معرفی آی دی یاهو ، شماره تلفن یا وسایل ارتباطی دیگر چه به صورت عمومی و چه به صورت خصوصی کاربران را به اعتبار این موسسه و انجمن به سمت خود سوق دهد . برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن استفاده نمایید.

در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچگونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت .

۱۱ – مسئول مطالب خودتان هستید :

مسئولیت هر نوشته ای مستقیما به نویسنده آن مربوط می شود نه به صاحبان یا مدیران سایت و تحت هیچ شرایط مسئولیتی مورد قبول واقع نمی شود .

۱۲ – شما مسئول و پاسخگوی درج اطلاعات خصوصی خود در انجمن های تالار هستید :

با توچه به اینکه ساختار تالارهای گفتگو به صورت عمومی بوده و به صورت تعاملی هست . لذا همه اعضا در تعامل با پست شما و بر اساس آن اقدام به پاسخگویی می کننند و همه افراد حتی آشنایان شما ممکن است این مطالب را مشاهده کنند . همچنین گاهی موضوع مطرح شده از طرف شما منجر به ایجاد پست های زیادی می شود . لذا مدیران تالار به لحاظ احترام به همه اعضا و نمی توانند به صورت یکجانبه اقدام به حذف پست یا موضوع شما کنند چرا که ممکن است کل موضوع یا پست های دیگر ناقص گردند.

۱۳ – پرهیز از بحث و چالش های سیاسی اعتقادی :

با توجه به اینکه منابع مالی و انسانی این تالار محدود است ظرفیت گسترش مفاهیم غیر حقوقی یا مباحثه های دیگر در این تالار وجود ندارد و پیشنهاد می گردد برای اینگونه مسائل به سایت های دیگر مراجعه فرمایید .

۱۴ – عدم دخالت در نحوه مدیریت تالار :

سایت و تالار گفتمان موسسه حقوقی رنگین کمان حق کاملا شخصی بوده و به هیچ نهاد یا ارگانی وابسته نیست . لذا قوانین و نحوه اداره آن توسط صاحبان تالار برنامه ریزی می شود . کسی که به عضویت این تالار در آمده است به این معناست که همه قوانین تالار را قبول داشته و حق هر گونه اعتراض را نسبت به تصمیمات مدیران تالار در خصوص نحوه اداره تالار را از خود سلب می کند. مدیران تالار این اختیار را دارند اعضای خاطی که قصد اخلال و دخالت در کار مدیریت تالار را دارند بدون هشدار اخراج کنند .