a

instagram

twitter

Telegram

کپی رایت 2015 رنگین کمان حق.
تمامی حقوق محفوظ است.

ثـبـت نــام

9 صبح تا 8 شب

ســاعـت کــاری : شنبه تا پنجشنبه

71098000

تـمـاس بـرای مـشـاوره رایـگــان

اینستاگرام

توئیتر

جستجو
منو
 

راهنمای بخش مشاوره آنلاین

موسسه حقوقی رنگین کمان حق > راهنمای بخش مشاوره آنلاین

 مشاوره آنلاین

 

به دنبال راه اندازی بخش مشاوره آنلاین سایت و استقبال بی نظیر هموطنان از این بخش ، جهت پاسخ به سوالات بازدید کنندگان عزیز در خصوص نحوه استفاده بخش ، این صفحه تدوین شده است . در ادامه با موضوع راهنمای بخش مشاوره آنلاین همراه ما باشید . شما می توانید به عنوان کاربر میهمان عملیات سوال و پاسخ را انجام دهید . اما برای استفاده از تمامی امکانات این بخش بهتر است در سایت عضو شوید .
نکات استفاده بهینه از بخش مشاوره آنلاین
  • به منظور استفاده بهتر از خدمات رایگان مشاوره حقوقی آنلاین ( که یکی از بهترین و کامل ترین سیستم های موجود است ) ، حتما راهنمای استفاده از بخش مشاوره حقوقی آنلاین را به صورت کامل مطالعه بفرمایید .
  • لطفا به منظور حفظ نظم بخش مشاوره ، سوالات مرتبط با یک موضوع را در ذیل سوال قبلی طرح شده خود و با استفاده از گزینه “ارسال پاسخ ” درج نمایید و از ایجاد سوالات متعدد در یک موضوع خودداری کنید .
  • بخش مشاوره یک بخش تعاملی است یعنی اینکه هر سوال تا زمانی که بسته نشود ، طراحان سوال و وکلا می توانند در آن پاسخ ارسال کنند .
  • درج “برچسب” کمک می کند تا کسانی که سوالی مشابه سوال شما دارند ، به سرعت پرسش و پاسخ را بیابند و از آن استفاده کنند
جستجو در میان سوال های قبلی
تاکنون سوال های زیادی در حوزه های مختلفی حقوقی در موسسه حقوقی رنگین کمان حق  پاسخ داده شده است ، شاید سوالی که شما در حال حاضر قصد پرسیدن آن را دارید . در میان سوال های موجود باشد و پاسخ مستدل و کاربری نیز داشته باشد . به همین خاطر توصیه ما قبل از طرح سوال جستجو میان سوال های قبلی است .